.....Apetyt na  kulturę chroni przed brakiem kultury

1222773
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
60
191
4472
891273
21833
23360
1222773

Your IP: 3.229.117.191
2024-05-26 08:40

Kolędowanie ze smakiem

   

Świąteczna kutia Yugina

Świąteczne pierniczki Artura i pomocników z Wilczyna

Gościem Danuty Błażejczyk jest Yugine, przyjaciel domu, wokalista i człowiek obdarzony wieloma talentami. Jednym z nich jest gotowanie. Jego potrawy nowoczesne, smaczne i oryginalne. Nie boi się eksperymentować w kuchni, dzięki temu jego potrawy są wyjątkowe. Dzisiaj kutia - staropolska potrawa w nowoczesnej odsłonie. W warsztatach udział wzięli: Laura Mrzewa, Zosia Karolewska, Dalia Glanc, Gabrysia Jelonek, Zosia Filipska, Kornelia Krzysztof, Milena Liczbińska. Prowadzenie: Danuta Błażejczyk, Mikołaj: Artur Grudziński, Śnieżynka: Ludmiła Małecka. Realizacja dźwięku: Mateusz Adamczyk, mix/master: Studio Nagrań MEGAFON.
Operatorzy kamer: Andrzej Błażejczyk, Mariusz Urbaniak, Ludmiła Małecka. Montaż wideo: Studio Nagrań MEGAFON.
Zrealizowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilczynie. 
Świąteczne rogaliki z makiem  Wigilijny sernik Julki
 Alicja, jedna z najmłodszych uczestniczek naszych Świątecznych Warsztatów przygotowała  specjalnie dla nas pyszne rogaliki z makiem, które zawsze goszczą w jej domu podczas Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia. Dzielimy się i uczymy przygotowywać potrawy świąteczne.  Julia znana jest przede wszystkim jako uzdolniona wokalistka. Jej pasją jest gotowanie, pieczenie ciast. Jak można spędzić pięknie czas przygotowują wigilijny sernik wspólnie z Rodzicami i psem. Dla Julki wszystko jest możliwe. Może i Wam się uda. Smacznego.
Bigos wigilijny Artura  Koncert kolęd i pastorałek
 
 
 Zaprzyjaźniony z Fundacją Apetyt na Kulturę pianista, kompozytor, aranżer Artur Grudziński jest człowiekiem o wielu pasjach i talentach. Jedną z nich jest gotowanie. Przygotowany specjalnie dla Państwa jego bigos wigilijny, wszystkim smakował wyśmienicie W koncercie udział wzięli: młodzież ze Studia HIT z Konina, młodzież z GOK w Wilczynie oraz Danuta Błażejczyk, Mikołaj: Artur Grudziński, Śnieżynka: Ludmiła Małecka.
Realizacja dźwięku: Mateusz Adamczyk, mix/master: Studio Nagrań MEGAFON. Operatorzy kamer: Andrzej Błażejczyk, Mariusz Urbaniak, Ludmiła Małecka. Montaż wideo: Studio Nagrań MEGAFON.
Koncert zrealizowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilczynie.         FAnK Grudzień 2020r.